RENOVACE

Od roku 2000 provádíme renovace dveří, kuchyňských linek a vestavěných skříní. Tato technologie nalézá využití převážně u dveří s atypickými rozměry, dále pak v interiérech, kde jste sice se svými dveřmi spokojeni ale máte chuť jim dát nový kabát a také v případě kdy chcete mít krásné nejen dveře, ale i zárubně a v žádném případě nechcete nic bourat.

Renovovat z našeho pohledu znamená od základu změnit vzhled. Našim cílem je, abyste své dveře v dobrém slova smyslu "nepoznali".

Dokážeme Vámi vybranou folií změnit vzhled Vašich třeba panelákových dveří na moderní dveře vhodné do současného interiéru. Umíme udělat z plných dveří prosklené, z prosklených plné, dveře  ozdobit lištami, vyměnit skla a osadit novým kováním.

Renovace se týká také vstupních dveří do bytu, i ony jsou jeho rovnocennou součástí. Pro tento případ přivezeme dveře náhradní s bezpečnostním kováním, které osadíme Vaší fabkou, takže po dobu renovace používáte stále svoje klíče.

Průběh renovace spočívá v obroušení dveří, vykytování nerovností a děr, opětovném přebroušení a následným potažení fólií v požadovaném dekoru a odstínu. Pokud se jedná o dveře prosklené, tak i vytvoření požadovaného tvaru prosklení a osazení vybraným sklem a lištami.

Renovovat lze zárubně kovové i dřevěné.

Renovaci kovových zárubní lze také kombinovat s osazením nových dveří.

Celková doba renovace 1ks dveří je 1. pracovní den.

Obáváte-li se chladu v zimním období, dovezeme na postižené místo dveře náhradní.

Ukázky prací naleznete v galerii.

Desatero rad stavebníkovi

eBook ke stažení ZDARMA

NAŠE PŮSOBNOST

mapa

KONTAKTNÍ INFORMACE

Radovan Vrba - Willow

Nám. 5. května 355/II
389 01 Vodňany

tel., fax: +420 383 384 400
mobil: +420 608 227 425

email: willow.vrba@seznam.cz

 

Nákup dveří krok za krokem

Zadejte si poptávku

Zadejte si poptávku